2023.05.29 godz. 15:03 Lubin, Dolnośląskie

Pozew

Wyjaśnienie sytuacji

Złożyłam pozew do sądu i niedawno pozwany złożył odpowiedz na pozew. Co dalej trzeba zrobić? Będzie już rozprawa czy teraz mogę ja odpowiedzieć

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 31 Maj 2023 16:04

dzień dobry, sąd wyznaczy zapewne termin posiedzenia. Jeśli ma Pani jakieś dowody, których wykazanie jest konieczne po otrzymaniu odpowiedzi na pozew proszę dokonać odpowiedzi.