kancelaria
KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA
ul. Aleja T. Kościuszki 98 lok. 5
Łódź-Śródmieście, Łódzkie
Pokaż dużą mapę
Cennik
Stawka za godzinę:
nie określono
Dostępność w tygodniu
Pon
--- - ---
Wt
--- - ---
Śr
--- - ---
Czw
--- - ---
Pt
--- - ---
Sob
--- - ---
Nd
--- - ---
O kancelarii
Obszar działania
Nasi specjaliści prawa
Adwokat
KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA
Łódź-Śródmieście, ŁódzkieLicencjonowany od 17 lat
Opinie
2023.03.05
Mam możliwość współpracy z panią adwokat Magdaleną Chróścielewską jestem bardzo zadowolona z sposobu indywidualnego podejścia do sprawy. Pani adwokat
reprezentuje mnie w trudnej sprawie rodzinnej o rozwód i pozbawienie władzy rodzicielskiej. Zaangażowanie w 100% i tak samo wiedza z tego zakresu. Dba o każdy szczegół mający znaczenie. Świetny adwokat. Bardzo gorąco polecam.
2023.05.04
Po raz kolejny absolutnie polecam Panią Mecenas. Kompletna i profesjonalna pomoc prawna na najwyższym możliwym poziomie. Niesamowita i ogromna wiedza
prawnicza, rzetelność, pełne zaangażowanie, wysoka kultura osobista, profesjonalizm i skuteczność na najwyższym poziomie !
2023.06.07
Odzyskałem prawa do dziecka. Bez Pani Mecenas pomocy to by się nie udało. Dziękuję!
2023.06.10
Polecam bardzo Panią Adwokat Chróścielewską, pomogła bardzo, ale to bardzo. Mega skuteczna. Serdecznie z całego serca polecam.
2023.07.02
Bardzo polecam tą właśnie Adwokat. Pani mecenas Chróścielewska jest profesjonalna, sumienna, konkretna, a jednocześnie bardzo wyrozumiała. Jednak to c
o najważniejsze to fakt, że Pani mecenas jest bardzo skuteczna. Kontakt jest bezproblemowy zarówno telefonicznie jak i przez e-mail.
2021.12.31
Ogrom wiedzy, i życiowe podejście. Takich prawników to ze świecą szukać.
2021.12.31
Polecam ! - sprawnie, kompleksowo i w błyskawicznym tempie. No i jeszcze cierpliwie wyjaśnia wszystko w zrozumiały sposób.
2021.12.31
Szczerze polecam! Bardzo szybki i dobry kontakt. Klarownie i rzeczowo przeprowadzana porada prawna. Rozbudowana odpowiedź na każde postawione pytanie
, zrozumiale wyjaśnione wszelkie zawiłości w sprawie. Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej pomocy.
2021.12.31
Mec. jest rzetelnym, profesjonalnym adwokatem, który w swojej pracy wykazuje się zaangażowaniem i sumiennie podchodzi do powierzonych jej spraw. Pan
mecenas jest przede wszystkim dobrym człowiekiem, który chce pomóc.
2021.12.27
Wreszcie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pełen profesjonalizm. Polecam