KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA

kancelaria

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA

(129 opinii)

ul. Aleja T. Kościuszki 98 lok. 5

Łódź-Śródmieście, Łódzkie

Cennik

Stawka za godzinę:
nie określono

Dostępność w tygodniu

Pon

--- - ---

Wt

--- - ---

Śr

--- - ---

Czw

--- - ---

Pt

--- - ---

Sob

--- - ---

Nd

--- - ---

O kancelarii

-

Obszar działania

Nasi specjaliści prawa

Wyczyść filtr

Opinie

Bohdan Trwk

2022.07.07

18 maj 2022 Rodzaj sprawy: Rozwód

Bardzo serdecznie polecam Adwokata. To odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pan adwokat zawsze wykazuje się profesjonalizmem i wysokim poziomem z

aangażowania w sprawy. Wygrywa.

Zobacz więcej


Czy uznajesz opinię za pomocną?
100% uznało tę opinię za pomocną (1 głos)

Anna Pilczyk

2022.07.11

04 lipiec 2022 Rodzaj sprawy: Rozwód

Wnosiłam do sądu rozwód z winy męża. Potrzebowałam dobrego adwokata i wybrałam Pana adwokata Piotra Szybki, który doskonale poprowadził mnie przez cał

ą rozprawę i wygrał wszystko w rozwodzie. I winę i wysokie alimenty, i władzę. Jestem z usług Pana Mecenasa bardzo zadowolona. Jest rewelacyjny.

Zobacz więcej


Czy uznajesz opinię za pomocną?

Dominika Pranek

2022.07.15

13 czerwiec 2022 Rodzaj sprawy: Prawo pracy

Pan Adwokat Piotr Szybka osobiście reprezentował mnie na sprawie, która dzięki jego zaangażowaniu i profosjonalnemu podejściu zakończyła się sukcesem.

Przez cały czas mogłam liczyć na Jego pomoc, wsparcie i cierpliwość do wyjaśnienia wszystkich moich pytań i wątpliwości dotyczących sprawy.

Zobacz więcej


Czy uznajesz opinię za pomocną?

Karol Siwik

2022.07.21

15 maj 2022 Rodzaj sprawy: Rodzinna

Przyszedłem z bardzo beznadziejną sprawą spokojnie i rzeczowo wyjaśnił o co chodzi – niczego nie obiecywał, wręcz przeciwnie podkreślał, że sprawa jes

t bardzo trudna. Na szczęście udało się ją zakończyć z 100% wygraną.

Zobacz więcej


Czy uznajesz opinię za pomocną?

Hanna Drozdek

2022.07.28

07 kwiecień 2022 Rodzaj sprawy: Prawo pracy

Fantastyczna pomoc ze strony Mecenasa. Niebanalne podejście, piękne zaangażowanie w sprawę i efekt końcowy rewelacyjny.


Czy uznajesz opinię za pomocną?

Nina Braczyk

2024.07.14

03 lipiec 2024 Rodzaj sprawy: Prawo pracy

Profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem i przede wszystkim efektywnie. Szczerze polecam kancelarię i pana mecenasa P. Szybkę.


Czy uznajesz opinię za pomocną?

Zuza Waszczyk

2024.07.14

02 lipiec 2024 Rodzaj sprawy: Walka o dziecko

Podejście i załatwienie sprawy oceniam na 5 gwiazdek, bo nie mogę dać więcej polecam serdecznie!! Wygrana.


Czy uznajesz opinię za pomocną?

Zuza Graz

2024.06.25

03 czerwiec 2024 Rodzaj sprawy: Rozwód

Bez wątpienia Pan adwokat Piotr Szybka jest to adwokatem z niesamowitą wiedzą. Bardzo skuteczna analiza sprawy oraz szczere przedstawienie możliwości

to kolejne atuty. Polecam nawet w najtrudniejszych sprawach.

Zobacz więcej


Czy uznajesz opinię za pomocną?

Jan Szyt

2024.06.21

03 czerwiec 2024 Rodzaj sprawy: Spadkowa

Najlepszy adwokat z którym mieliśmy do czynienia. Przygotowanie do sprawy, potem reprezentacja - wszystko w jak najlepszym wydaniu. Do tego wygrana ja

k z marzeń. Komunikacja na Najwyższym poziomie. Osobiście jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panią adwokat i polecam każdemu. No i z wygranej:)

Zobacz więcej


Czy uznajesz opinię za pomocną?

Ada Kik

2024.06.11

03 czerwiec 2024 Rodzaj sprawy: rozwód

Swietna, skuteczna, waleczna, perfekcjonistka. Walczy do ostatniej krwi. Należy liczyć, by druga strona cię nie ubiegła, bo po tobie.


Czy uznajesz opinię za pomocną?