Kancelaria

Kancelaria Adwokacka Beata Kijak

ul. Limanowskiego 12/4

Tarnów, Małopolskie

Cennik

Stawka za godzinę:
0.00zł (z VAT)

Dostępność w tygodniu

Pon

09:00 - 17:00

Wt

09:00 - 17:00

Śr

09:00 - 17:00

Czw

09:00 - 17:00

Pt

09:00 - 17:00

Sob

--- - ---

Nd

--- - ---

O mnie

Kancelaria Adwokacka Beata Kijak świadczy usługi zarówno dla osób indywidualnych, jak też dla podmiotów gospodarczych.
Z wykorzystaniem swojej bogatej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, jest w stanie zapewnić klientom optymalne rozwiązania prawne, pozwalające na rozwiązanie istniejących problemów prawnych, oraz wspierające rozwój prowadzonej działalności gospodarczej.

Kancelaria Adwokacka posiada siedzibę w Tarnowie, jak również oferuję pomoc prawną również na terenie Dąbrowy Tarnowskiej, Krakowa, Rzeszowa, Bochni, Brzeska i w miastach ościennych. Co więcej, w razie potrzeby pomoc świadczona jest na ternie całego kraju.

Zakres Działalności:

-Rozwody: Sprawy o rozwód bardzo często kojarzone są z bardzo długim i czasochłonnym postępowaniem sądowym. Bardzo często obarczone są elementem emocjonalnym, co jest zrozumiałe z uwagi na materię jakiej sprawa rozwodowa dotyczy. Można jednak przejść przez to nie rzadko trudne postępowanie minimalizując stres powierzając sprawę doświadczonemu adwokatowi.

Rozwody adwokat Kijak-Prawo Karne: W sprawach karnych bardzo często o wyniku całego procesu decyduje treść pierwszego przesłuchania w sprawie i pierwszych czynności w sprawie. Dlatego z posiadanego doświadczenia wiem jak niezwykle istotny jest kontakt z adwokatem na samym początku sprawy karnej. Zbyt późny kontakt może znacznie skomplikować linię obrony. 

prawo rodzinne adwokat kijak-Prawo Rodzinne: Postępowanie w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, są często sprawami trudnymi i wymagającymi dużego zaangażowania. Związane to jest nie tylko ze względu na unormowania prawne ale przede wszystkim z uwagi na aspekt emocjonalny, który towarzyszy tego rodzaju postępowaniom. Jako doświadczony w tej materii adwokat jestem w stanie zapewnić Klientom zarówno profesjonalne wsparcie merytoryczne, jednocześnie nie pozostając obojętnym na towarzyszące emocje.

Logo Beata Kijakmec. Beata Kijak

Zakres usług

    - brak wpisów
    - brak wpisów

Uczelnie

- brak wpisów

Języki

- brak wpisów

Kursy

- brak wpisów
- brak wpisów

Opinie

0

Ocena ogólna

(0 opinii)

Dodaj swoją opinię

Jak prawidłowo napisać opinię, aby została opublikowana?

Pamiętaj, żeby Twoja opinia:

  • nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów,
  • dotyczyła jednego, konkretnego prawnika,
  • była szczegółowa i bogata w detale dotyczące przeprowadzonej sprawy,
  • nie odnosiła się do sfery prywatnej prawnika,
  • opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.
0/600 znaków

* Opinia będzie publicznie widoczna w internecie po akceptacji przez moderatora.