Kancelaria

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Polak

ul. Kościelna 14

Mielec, Podkarpackie

Cennik

Stawka za godzinę:
nie określono

Dostępność w tygodniu

Pon

08:00 - 16:00

Wt

08:00 - 16:00

Śr

08:00 - 16:00

Czw

08:00 - 16:00

Pt

08:00 - 16:00

Sob

--- - ---

Nd

--- - ---

O mnie

Nazywam się Michał Polak i jestem adwokatem. Już w trakcie studiów prawniczych na Uniwersytecie Rzeszowskim rozpocząłem praktykę w jednej z mieleckich Kancelarii Adwokackich, zdobywając bogate i cenne doświadczenie zawodowe w wielu dziedzinach prawa. Po ukończeniu studiów odbyłem trzyletnią aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Rzeszowie, zakończoną egzaminem adwokackim. Następnie zostałem wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie i od tego czasu prowadzę własną, indywidualną Kancelarię Adwokacką w Mielcu.

W ramach swojej działalności zawodowej świadczę pomoc prawną nie tylko dla Klientów z Mielca, powiatu mieleckiego, dębickiego, tarnobrzeskiego i kolbuszowskiego, ale całego województwa podkarpackiego, a w razie potrzeby również na terenie całej Polski.

W ramach praktyki adwokackiej koncentruję się na szeroko rozumianych sprawach karnych i wykroczeniowych, w których występuję w charakterze obrońcy podejrzanych i oskarżonych, jak również pełnomocnika pokrzywdzonych. Sprawy z zakresu szeroko rozumianego prawa i postępowania karnego są dla mnie najbardziej interesujące z uwagi na obraną ścieżkę rozwoju zawodowego. Satysfakcję zawodową przynosi mi również świadczenie pomocy prawnej w sprawach cywilnych, a dużą część zlecanych mojej Kancelarii Adwokackiej spraw stanowią sprawy o podział majątku wspólnego oraz sprawy związane z dochodzeniem zadośćuczynienia i odszkodowania w związku z wypadkami komunikacyjnymi. Posiadam również doświadczenie w sprawach zakresu prawa rodzinnego, jak np. alimenty, rozwody bądź ustanowienie rozdzielności majątkowej małżeńskiej.

Zakres usług

    - brak wpisów
    - brak wpisów

Uczelnie

- brak wpisów

Języki

- brak wpisów

Kursy

- brak wpisów
- brak wpisów

Opinie

0

Ocena ogólna

(0 opinii)

Dodaj swoją opinię

Jak prawidłowo napisać opinię, aby została opublikowana?

Pamiętaj, żeby Twoja opinia:

  • nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów,
  • dotyczyła jednego, konkretnego prawnika,
  • była szczegółowa i bogata w detale dotyczące przeprowadzonej sprawy,
  • nie odnosiła się do sfery prywatnej prawnika,
  • opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.
0/600 znaków

* Opinia będzie publicznie widoczna w internecie po akceptacji przez moderatora.