Kancelaria

Delipacy & Cedro-Łosak i Wspólnicy

ul. Warszawska 28/16

Kielce, Świętokrzyskie

Cennik

Stawka za godzinę:
150.00zł (z VAT)

Dostępność w tygodniu

Pon

08:00 - 18:00

Wt

08:00 - 18:00

Śr

08:00 - 18:00

Czw

08:00 - 18:00

Pt

08:00 - 18:00

Sob

08:00 - 14:00

Nd

--- - ---

Języki obce

O mnie

Kancelaria Radców Prawnych Kielce – Delipacy & Cedro-Łosak i Wspólnicy

Kancelaria Radców Prawnych Delipacy & Cedro-Łosak i Wspólnicy to jedna z czołowych kancelarii prawniczych w województwie świętokrzyskim. Domeną kancelarii jest obsługa jednostek samorządowych, podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z Kielc jak i całej Polski. Nieustannie aktualizowana wiedza z zakresu prawa polskiego i zagranicznego oraz długa obecność na rynku umożliwiły naszemu zespołowi radców prawnych specjalizację w różnych dziedzinach prawa, m.in.: obsługa prawna przedsiębiorstw Kielce, odszkodowania Kielce, prawo rodzinne Kielce, prawo zamówień publicznych Kielce, prawo karne Kielce, prawo pracy Kielce, prawo nieruchomości Kielce, zachowek, zasiedzenie, podziały majątków, prawo spadkowe Kielce, prawo spółdzielcze Kielce, transport i prawo przewozowe Kielce, prawo budowlane Kielce, prawo medyczne, prawo cywilne Kielce, prawo rodzinne Kielce, w tym rozwody Kielce, a także windykacja należności Kielce. Cenimy sobie kreatywne rozwiązania, kompleksowość i nowoczesność usług a indywidualne podejście do klientów jest dla nas sprawą priorytetową i czymś co powinno wyróżniać wszystkich dobrych adwokatów i radców prawnych. Kancelaria Radców Prawnych Delipacy & Cedro-Łosak i Wspólnicy posiada swą siedzibę w Kielcach, gdzie świadczy swe usługi. Kancelaria obsługuje także klientów z Pińczowa, Jędrzejowa, Skarżysko Kamienne, Ostrowiec Świętokrzyski, Włoszczowa, Końskie, Busko-Zdrój, Sandomierz.

 

Indywidualne podejście i profesjonalizm

Usługi proponowane przez naszą kancelarię są świadczone kompleksowo, co oznacza, że klienci zostaną objęci fachową opieką dobrych prawników na wszystkich etapach postępowania sądowego, a więc zarówno w fazie przedsądowej, sądowej, jak i późniejszej. Zależy nam na tym, aby nasi klienci, niezależnie od tego czy mamy do czynienia z firmami, czy osobami fizycznymi, mogli czuć się bezpiecznie – udzielamy niezbędnych fachowych wskazówek i troszczymy się o to, by wszystko, co związane z powierzoną nam sprawą, zostało dopięte na ostatni guzik.

Indywidualne traktowanie spraw pozwala nam uniknąć powielania schematów lub decydowania się na nieskuteczne kroki, natomiast wieloletnie doświadczenie umożliwia szybkie i łatwe odnalezienie właściwego rozwiązania. Staramy się, aby współpraca z naszymi adwokatami Kielce (prawnikami Kielce) i radcami prawnymi Kielce zawsze odbywała się w atmosferze obustronnego zaufania i zrozumienia, co skutecznie podnosi skuteczność prowadzonych działań oraz gwarantuje satysfakcję dla każdej strony.

 

Radca prawny Kielce (adwokat Kielce)

Nasza znajdująca się w Kielcach kancelaria oferuje usługi radców prawnych, czyli prawników (mecenasów) świadczących pomoc prawną firmom i osobom fizycznym. Pomoc taka polega głównie na doradztwie prawnym, sporządzaniu opinii prawnych, tworzeniu aktów prawnych oraz reprezentowaniu klienta przed sądem oraz w urzędach. Dobry adwokat musi bowiem odznaczać się wszechstronną wiedzą, praktyką popartą sukcesami oraz wysoką kulturą osobistą. Tacy prawnicy pracują w naszej kancelarii, której siedziba znajduje się w Kielcach.

Zakres usług

 • Delipacy & Cedro - Łosak i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych

  radca prawny

  Kancelaria Radców Prawnych

Uczelnie


 • Uniwersytet Śląski

  magister, Prawo i Administracja

Języki


 • Angielski

  Początkujący

Kursy


 • Prawa Zamówień Publicznych

 • Cywilny

 • Prawa spadkowego

 • Sprawa dt. kategorii: Długi, Windykacja

  Data zakończenia: 2022-02-07

  sprawy o zapłatę

Opinie

0

Ocena ogólna

(0 opinii)

Dodaj swoją opinię

Jak prawidłowo napisać opinię, aby została opublikowana?

Pamiętaj, żeby Twoja opinia:

 • nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów,
 • dotyczyła jednego, konkretnego prawnika,
 • była szczegółowa i bogata w detale dotyczące przeprowadzonej sprawy,
 • nie odnosiła się do sfery prywatnej prawnika,
 • opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.
0/600 znaków

* Opinia będzie publicznie widoczna w internecie po akceptacji przez moderatora.