Monika Goińska-Roszyk

Radca prawny

Monika Goińska-Roszyk

ocena 0.0 0 opinii

Napisz do mnie

Kancelaria

Kancelaria Radcy Prawnego Monika Goińska-Roszyk

ul. Młyńska 13/8

Poznań, Wielkopolskie

Cennik

Stawka za godzinę:
200.00zł (z VAT)

Dostępność w tygodniu

Pon

09:00 - 17:00

Wt

09:00 - 17:00

Śr

09:00 - 17:00

Czw

09:00 - 17:00

Pt

09:00 - 17:00

Sob

--- - ---

Nd

--- - ---

O mnie

O NAS
Jesteśmy zespołem radców prawnych i doradców podatkowych. Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy pracując w organach podatkowych i kancelariach prawnych. Świadczymy usługi profesjonalnej pomocy prawnej na etapie kontroli podatkowej / celno-skarbowej oraz postępowań podatkowych, w tym przed sądami administracyjnymi. Bronimy w sprawach o wykroczenia skarbowe, przestępstwa skarbowe, przestępstwa gospodarcze przed Urzędami, Prokuraturą, sądami karnymi. 
 
OFERTA - CO NAS WYRÓŻNIA
Podchodzimy kompleksowo do Państwa problemu. Na sprawę patrzymy równolegle pod kątem kontroli i postępowań podatkowych, postępowań dotyczących odpowiedzialności osób trzecich,  jak i postępowań karnych skarbowych. Są to postępowania ze sobą połączone, wzajemnie się przenikające. U podstaw przypisania zarówno odpowiedzialności podatkowej oraz za przestępstwa skarbowe lub wykroczenia skarbowe leży bowiem naruszenie przepisów podatkowych, celnych, dot. urządzania gier hazardowych czy ustawy o rachunkowości. 
 
TAJEMNICA ZAWODOWA -  BEZPIECZEŃSTWO
Obowiązuje nas tajemnica zawodowa radców prawnych i doradców podatkowych. 
art. 15 Kodeksu Etyki Radcy Prawnego  "1. Radca prawny jest obowiązany zachować w tajemnicy wszystkie informacje dotyczące klienta i jego spraw, ujawnione radcy prawnemu przez klienta bądź uzyskane w inny sposób w związku z wykonywaniem przez niego jakichkolwiek czynności zawodowych, niezależnie od źródła tych informacji oraz formy i sposobu ich utrwalenia (tajemnica zawodowa).
2. Tajemnica zawodowa obejmuje również wszelkie tworzone przez radcę prawnego dokumenty oraz korespondencję radcy prawnego z klientem i osobami uczestniczącymi w prowadzeniu sprawy – powstałe dla celów związanych ze świadczeniem pomocy prawnej.
3. Tajemnicą zawodową objęte są także informacje ujawnione radcy prawnemu przed podjęciem przez niego czynności zawodowych, jeżeli z okoliczności sprawy wynika, że ujawnienie nastąpiło dla potrzeb świadczenia pomocy prawnej i uzasadnione było oczekiwaniem, że radca prawny będzie ją świadczył".
WYNAGRODZENIE KANCELARII
Wynagrodzenie ustalane jest w umowie indywidualnie z każdym klientem.
Stosowane przez Kancelarię stawki oraz modele rozliczeń są uzależnione od rodzaju sprawy, stopnia jej skomplikowania, czasu potrzebnego do jej wykonania, miejsca jej prowadzenia.  
Wysokość wynagrodzenia za udzielenie jednorazowej porady prawnej wynosi od 200 zł do 400 zł brutto.
W przypadku zlecenia sprawy do poprowadzenia, koszt pierwszej porady jest zaliczany na poczet wynagrodzenia za jej prowadzenie.
Do ceny usługi prawnej nie są doliczane wydatki ponoszone w związku z prowadzeniem sprawy, tj. opłaty sądowe, pocztowe, opłaty skarbowe, koszty sporządzenia opinii biegłych. Koszty te pokrywane są przez klienta oddzielnie. 
 
Sprawy prowadzimy na terenie całej Polski. Dojeżdżamy do klienta.  
 
Zapraszamy do kontaktu z nami.
 

Zakres usług

    - brak wpisów
    - brak wpisów

Uczelnie

- brak wpisów

Języki

- brak wpisów

Kursy

- brak wpisów
- brak wpisów

Opinie

0

Ocena ogólna

(0 opinii)

Dodaj swoją opinię

Jak prawidłowo napisać opinię, aby została opublikowana?

Pamiętaj, żeby Twoja opinia:

  • nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów,
  • dotyczyła jednego, konkretnego prawnika,
  • była szczegółowa i bogata w detale dotyczące przeprowadzonej sprawy,
  • nie odnosiła się do sfery prywatnej prawnika,
  • opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.
0/600 znaków

* Opinia będzie publicznie widoczna w internecie po akceptacji przez moderatora.