2019.11.08 godz. 09:54 Dopiewo, Wielkopolskie

Nie zgadzam się z zastosowaniem art.44 Ustawy z dnia 14.06.1960r. Nie wiem jak napisać odwołanie do WSA.

Wyjaśnienie sytuacji

Poczta Polska S.A. wydała postanowienie egzekucyjne, które jest przeze mnie podważane, i rzekomo wysłała na mój adres 24.06.2019r. O tym fakcie dowiedziałam się po czasie , po czym poprosiłam telefonicznie, jak również pisemnie o przesłanie tego dokumentu ponownie, gdyż nie jestem w jego posiadaniu. Otrzymałam go 01.08.2019r. Po tym czasie kilkakrotnie pisałam z P.P. na temat spraw, co do których nie ma zgodności, i nigdy nie były poruszane sprawy wynikające z art.44 Ustawy z dnia 14.06.60r. Tymczasem 07.11.2019 P.P przysłała pismo-Postanowienie, na które przysługuje mi skarga do WSA.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lis 2019 16:00

radziłabym się udać w tej sprawie do profesjonalnego pełnomocnika - radcy prawnego lub adwokata, który sporządzi taką skargę.