2019.07.21 godz. 20:08 Kępno, Wielkopolskie

Uchylenie Decyzji podatkowej

Wyjaśnienie sytuacji

W lutym wydano dec. Ustalajaca wysokosc podatku rolnego, na rok podatkowy 2019 w kwietniu starosta przyslal zmiane w której ujawnil że umowa dzierżawy wygasla w listopadzie 2018r a wiec dec nie powinna zostac wydana, w jaki sposob usunać dec z obrotu prawnego . Bardzo proszę o udzielenie odpowiedzi

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Wojciech Górny

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Lip 2019 06:48

Proszę złożyć wniosek o stwierdzenie nieważności decyzji ustalającej z powołaniem się na przesłankę rażącego naruszenia prawa (art. 247 § 1 pkt 3 ordynacji podatkowej) i wnioskiem o umorzenie postępowania. W razie pytań proszę o kontakt.