Treść zapytania

2019.03.27 godz. 13:54 Poznań, Wielkopolskie

Czy muszę zapłacić zaległe opłaty od wywozu śmieci, jeżeli nie jestem właścicielem nieruchomości, sprzedałem ją rok temu ?

Wyjaśnienie sytuacji

Dot: Ustawa o utrzymaniu czystości ..., Art. 6o. porządek w gminach Określenie przez organ opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Rozumiem że po sprzedaży nieruchomości, 12 miesięcy po fakcie musze nadal płacić za odpady jeśli tego nie zgłosiłem gdzieś u urzędzie? Wymeldowałem się i zameldowałem w nowym miejscu, zapewne nowy właściciel też płaci za odpady już w swojej nowej nieruchomości (tej, którą sprzedałem), a urząd po tym czasie przysyła upomnienie za 10 miesięcy nieopłaconych odpadów ?!

Nikt nie odpowiedział jeszcze na to pytanie.

Chcę dodać odpowiedź!

  • Jeśli jesteś prawnikiem Zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
  • Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.

Dodaj odpowiedź

Korzystanie z
portalu oznacza akceptację Regulaminu.
Polityka cookies
Polityka prywatności

Akceptuję