2019.08.06 godz. 21:23 Słubice, Lubuskie

Art 179 Ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej

Wyjaśnienie sytuacji

W punkcie 1 nie jest określone kto orzeka o stanie zdrowia. Kto zatem orzeka o stanie zdrowia wg tego punktu?- Komisja lekarska a może powiatowa,gminna.

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Paweł Stępniak

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 08 Sie 2019 16:05

Odpowiedź na Pańskie pytanie znajduje się w art. 207 powołanej przez Pana ustawy: "O zdolności fizycznej i psychicznej kandydata do służby w Służbie Celno-Skarbowej oraz funkcjonariusza, do pełnienia służby, orzekają komisje lekarskie podległe ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych, o których mowa w ustawie z dnia 28 listopada 2014 r. o komisjach lekarskich podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych."
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (5 głosów)