2019.07.03 godz. 00:46 Siedlce, Mazowieckie

art.494 kc obowiazki stron w razie odstapienia od umowy

Wyjaśnienie sytuacji

czy moge zbyc auto bedace przedmiotem ugody pozasadowej w ktorej komis mial odebrac auto ,po zwrocie zaplaconej za nie kwoty kwoty. Dluznik zaplacil polowe naleznosci z druga zcescia zwleka z zamiarem niezwrocenia reszty .W zawartej ugodzie zrezygnowano z dotychczas poniesionych kosztow pomocy prawnej polowy kosztow diagnoz i prawdopodobienstwa naliczenia wierzycielowi kary z tytulu niepzrerejestrowania auta z uwagi na zawarta ugode .Czy zatem mozna odstepujac od ugody sprzedac auto dla wyrownania naleznosci?

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Maciej Pewiński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 18 Lip 2019 13:11

Szanowny Panie, w celu udzielenia precyzyjnej odpowiedzi na Pana pytanie należałoby dokonać analizy podpisanej przez Pana ugody.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)