2024.01.23 godz. 14:32 Jabłonna, Mazowieckie

całkowita spłata kredytu hipotecznego i zwrot części odsetek

Wyjaśnienie sytuacji

Kredyt hipoteczny , który zaciągnęłam w Getin Banku w 2013 roku na warunkach mini ratki gdzie przy miesięcznej spłacie cały czas rosły odsetki przeniosłam do Deutsche banku spłacając w całości w Getin banku w 2014 roku .Obecnie ten kredyt hipoteczny mam w Santander Bank , którego całkowita spłata przypada na 2032 rok. Chciałabym spłacić ten kredyt w całości i ubiegać się zwrot części odsetek z Santander Bank . Czy istnieje możliwość ubiegania się o zwrot części odsetek przy pierwszej całkowitej spłacie kredytu do Getnin Banku .

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Sty 2024 09:13

Trzeba by zapoznać się ze szczegółami i umowami by odpowiedzieć na pytanie jakie ewentualnie roszczenia mogą przysługiwać w tej sytuacji