2019.07.29 godz. 09:55 Zamość, Lubelskie

Czy art. 123kc przerywa bieg przedawnienia po wniesieniu powództwa przeciw egzekucyjnego w egzekucji sądowej oraz czy komornik sądowy w trakcie procedowania po

Wyjaśnienie sytuacji

27 04 2018r wniosłem powództwo przeciw egzekucyjne w którym zażądałem pozbawienia w całości wykonalności tytułów egzekucyjnych. Powodem tego jest rażąco zawyżona kwota zajęcia hipotecznego trzy razy większa niż zobowiązanie oraz rażąco zawyżona kwota naliczonych przez komornika kosztów komorniczych. Egzekucja współwłasności toczy się bez tytułu egzekucyjnego obejmującego wszystkich współwłaścicieli art, 779 kpc.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Zandecki

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Lip 2019 12:31

Pana Pytanie niestety nie precyzuje o jakie roszczenie chodzi.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)