2019.02.13 godz. 10:02 Rzeszów, Podkarpackie

dot. art. 45.1 Ustawy o rachunkowości pkt. 1 f Czy konieczne jest podpisanie sprawozdania finansowego za ub. rok przez wszystkich członków zarządu kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem potwierdzonym profilem zaufanym ePUAP?

Wyjaśnienie sytuacji

Nasze stowarzyszenie ma Zarząd składający się z 23 osób. Są to w większości emeryci, którzy nie posiadają nawet własnego e-maila. Jesteśmy zarejestrowani w KRS, ale nie prowadzimy działalności gospodarczej.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 19 Paź 2023 06:46

Na chwilę obecną wszystkie organizacje pozarządowe, które mają obowiązek sporządzić sprawozdanie, muszą to zrobić i podpisać elektronicznie czyli podpisem elektronicznym lub tzw. ePUAP.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)