2019.09.09 godz. 17:11 Świdnica, Dolnośląskie

Okres wypowiedzenia.

Wyjaśnienie sytuacji

Mam pytanie skoro okres wypowiedzenia na okres próbny to 2 tyg to czyli jak mam umowe od 2.08 do 29.10 to łapię się na tygodniowe wypowiedzenie dobrze myśle czy nie??

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Wojciech Górny

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Wrz 2019 14:22

Okres umowy jest dłuższy niż 2 tygodnie, ale krótszy niż 3 miesiące = 1 tydzień okresu wypowiedzenia (art. 34 pkt 2 i 3 kodeksu pracy). W razie dalszych pytań, prosze o kontakt.