2020.01.10 godz. 17:48 Częstochowa, Śląskie

nabcie obligacji GetBack poprzez IdeaBank

Wyjaśnienie sytuacji

chcę walczyć o odzyskanie pieniędzy z obligacji GetBack, które4 sprzedał mi pracownik Idea Banku. Mam już opinię Rzecznika Finansowego czy muszę iść do sądu?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Wołczkiewicz

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Maj 2020 13:13

Tak, wcześniej trzeba zebrać, zabezpieczyć dokumentację oraz złożyć reklamację do Idea Bank - proszę jednak nie liczyć, że Idea Bank dobrowolnie uzna Pani/Pana roszczenie - pozew jest nieunikniony i trzeba go dobrze przygotować. To niestety trochę tak, jak z frankami - bez reprezentacji profesjonalisty może być ciężko.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)