2019.12.01 godz. 10:32 Warszawa, Mazowieckie

Umowa najmu podpisana z osobą prawną na czas określony 3 lata

Wyjaśnienie sytuacji

Czy w przypadku sytuacji losowych po upływie przykładowo 2 lat kiedy chciałbym zakończyć umowę, oddać przedmiaot wynajmowany, muszę zapłacić raty za dodatkowy okres obowiązywania umowy pomimo iż nie użytkuję już samochodu.?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Karolina Gawlik

Dębica, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Gru 2019 09:50

Niestety bez analizy zapisów Pańskiej umowy nie można jednoznacznie odpowiedzieć na pańskie pytanie