2022.06.11 godz. 18:39 Katowice, Śląskie

wezwanie ubezpieczyciela do zapłaty wypłaconego odszkodowania ubezpieczonemu

Wyjaśnienie sytuacji

Przez zalanie wyrządziłem szkodę sąsiadowi. PZU wypłaciło mu w trybie uproszczonym odszkodowanie. Teraz wzywa mnie do zwrotu PZU wypłaconej sąsiadowi kwoty. Wezwanie następuje bez przedstawienia przez PZU jakichkolwiek kosztorysów, wyliczeń zasadności wypłacenia oczekiwanej ode mnie kwoty. Moim zdaniem wypłacono zawyżoną kwotę nie uwzględniając realiów likwidacji szkody. Czy mam szansę na wygranie sprawy z PZU. Uważam, że moim kosztem PZU sprawia satysfakcję swojemu klientowi.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

MAREK LESIAK

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 17 Cze 2022 10:34

Witam , chętnie pomożemy specjalizujemy się w tego typu sprawach zapraszamy do kontaktu telefonicznego tel 507-437-019
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)