2020.03.01 godz. 08:41 Piekary Śląskie, Śląskie

Prośba o pomoc.

Wyjaśnienie sytuacji

Witam, mój pracodawca zaproponował mi, żebym sama się zwolniła "zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy". Mam umowę na czas nieokreślony, przepracowałam niecałe 10 lat w urzędzie, na stanowisku pomoc administracyjna. Czy to dobre rozwiązanie. Na moje miejsce przychodzi emeryt policyjny po znajomości, i im przeszkadzam. Pozdrawiam izabela

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Wołczkiewicz

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Maj 2020 18:30

Z punktu widzenia ewentualnej odprawy lub prawa do zasiłku - to zły pomysł. Niech wręczy wypowiedzenie, podając przyczynę.