2020.01.26 godz. 14:12 Bystrzyca Kłodzka, Dolnośląskie

pożyczka

Wyjaśnienie sytuacji

Witam zaciągnąłem w banku pożyczkę na 2 lata w wysokości 10000zł koszt pożyczki do spłaty wraz z prowizją odsetkami i ubezpieczeniem wyniósł 129297 zł Pożyczkę spłaciłem w całości w ciągu roku bank mi wrócił połowę ubezpieczenia .Mam pytanie czy jeszcze bank powinien mi coś zwrócić.Pozdrawiam.

Odpowiedzi prawników:

Aplikant

Maciej Pewiński

Poznań, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Sty 2020 09:11

Dzień dobry, Należałoby dokonać analizy Pana umowy pożyczki, istnieje zapewne szansa na odzyskanie części prowizji. Z treści umowy powinny wynikać wszelkie koszty, proszę sprawdzić dokładnie zapisy dotyczące prowizji. Może Pan wystąpić do banku z reklamacją.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)