2020.02.18 godz. 20:09 Zgorzelec, Dolnośląskie

zakończenie inwestycji ulga termomodernizacyjna

Wyjaśnienie sytuacji

Jak mam rozumieć termin zakończenie inwestycji? czy jest to data ostatniej Fa, czy może jakiś odbiór techniczny. Dodam, ze nie posiadam audytu. Ponadto pierwsze wydatki poniosłam w 2017 i ostanie w 2019. Dziękuje za odpowiedz.

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Karolina Gawlik

Dębica, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Lut 2020 09:58

Może pomocny okaże się dla Pana ten artykuł https://www.rp.pl/Podatki/302209994-Kto-zamontuje-panele-przed-koncem-budowy-traci-ulge---interpretacja-podatkowa.html?fbclid=IwAR2ZLA7tAOyvcqW5_QFBKQly7UsYezZK18t1LEyja4VYrRxhVO5A6uqaFUM
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (3 głosy)