2019.10.03 godz. 08:23 Brodna, Wielkopolskie

zwrot biletu

Wyjaśnienie sytuacji

Zakupiłem przez pomyłkę na stronie ebilet.pl inny produkt niż zamierzałem. Chciałem zkupić bilety VIP na Koncert Finałowy Eurowizji Junior 2019, niestety przez pomyłkę "kliknąłem" zakup Meet&Greet z Roksaną Węgiel. Wydarzenia były na stronie jedno pod drugim w tej samej cenie i w pospiechu (w związku z małą liczbą biletów) zaznaczyłem nie to co chciałem. Natychmiast przelałem pieniądze i dopiero wieczorem (tj. 01 października) sprawdzajac na stronie ebilet.pl zorientowałem się, że zakupiłem nie bilety tylko to "jakieś" spotkanie z Roksaną Węgiel. . Co zrobić, żeby otrzymać zwrot pieniędzy?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Wojciech Górny

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Paź 2019 13:26

Ma Pan prawo odstąpić od umowy. Jak to zrobić, opisane jest w regulaminie ebilet.pl https://www.ebilet.pl/regulamin/. W razie dalszych pytań proszę o kontakt.