2024.03.18 godz. 13:14 Chorzów, Śląskie

Żona nie wpuszcza mnie do domu którego jestem współwłaścicielem. JESTEŚMY W TRAKCIE ROZWODU

Wyjaśnienie sytuacji

W listopadzie 2022 wyprowadziłem się z domu oddając klucze. Od Marca 2023 żona uniemożliwia mi korzystanie z domu niepozwala mi wejśc do niego ani korzystać z moich rzeczy. Oczywiście uniemożliwia mi widzenia z dziećmi. Czy mogę żadać zadosć uczynienia za brak wejscia do mojej własności? z tak zwanej straty w najmie??

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

EDYTA KOSTRZEWA

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Kwi 2024 14:04

Witam serdecznie nasza Kancelaria specjalizuje sie w tego typu sprawach zapraszamy do BEZPŁATNEJ wstępnej konsultacji telefonicznej z naszymi prawnikami pod numerem tel 507-437-019.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)