Kancelaria

Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Gajda

ul. Ks. Bogusława X 1/10

Szczecin, Zachodniopomorskie

Cennik

Stawka za godzinę:
nie określono

Dostępność w tygodniu

Pon

09:00 - 17:00

Wt

09:00 - 17:00

Śr

09:00 - 17:00

Czw

09:00 - 17:00

Pt

09:00 - 17:00

Sob

--- - ---

Nd

--- - ---

Języki obce

O mnie

Jako adwokat kieruję się zasadą, że nie ma spraw błahych lub trudnych, dlatego moja Kancelaria kieruje pomoc prawną do każdego rodzaju klienta - zarówno indywidualnych jak i tych będących podmiotami gospodarczymi. Najważniejszy jest dla nas klient i rozwiązanie jego problemu prawnego. Ścisła współpraca z czterema innymi adwokatami, pozwala na zapewnienie pomocy prawnej w niemal każdej dziedzinie prawa. Tworząc tak różnorodny zespół wspieramy się wiedzą i doświadczeniem.

Dzięki technologiom komunikacji na odległość nasi klienci nie muszą ograniczać się do adwokatów działających wyłącznie w ich miejscu zamieszkania. Dlatego nasze portfolio obejmuje klientów nie tylko z całej Polski, ale również Europy.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Moją działalność możecie Państwo śledzić zarówno na prowadzonym przeze mnie blogu o tematyce prawniczej, jak i mediach ogólnokrajowych, czy na konferencjach, podczas których występuje w charakterze eksperta. Jako adwokat wyróżniany byłem plebiscytach i rankingach dotyczących branży prawnej.  

Główne obszary mojej praktyki obejmują:

- prawo karne – w tym obronę w sprawach karnych o charakterze typowo kryminalnym (posiadamy doświadczenie w prowadzeniu obrony w sprawach narkotykowych, przestępczości zorganizowanej, przestępczości przeciwko mieniu, czy sprawach o zabójstwa), ale również tzw. przestępczości wyspecjalizowanej jak przestępczość gospodarcza czy skarbowa.

- prawo medyczne – zdobycie wykształcenia na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym pozwalana mi tytułować się specjalistą z prawa medycznego. W swojej dotychczasowej pracy zawodowej prowadziłem sprawy o tzw. błędy medyczne, reprezentowałem lekarzy i pacjentów w sprawach karnych, cywilnych i dyscyplinarnych. Na co dzień zapewniam pomoc prawną dla podmiotów medycznych w ich codziennej praktyce.

- prawo rodzinne – posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych, w tym również tzw. rozwodów międzynarodowych. Ponadto reprezentujemy klientów w sprawach o podział majątku wspólnego, czy opiekę nad dziećmi.

- prawo cywilne i gospodarcze – zapewniamy pomoc prawną w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym w sprawach o zobowiązania z tytułu umów, czy sprawach spadkowych.

 

Zakres usług

 • Kancelaria Adwokacka

  ADWOKAT

Uczelnie


 • Uniwersytet Szczeciński

  magister, Prawo

 • Uniwersytet Jagielloński

  Prawo karne skarbowe i gospodarcze

 • Pomorski Uniwersytet Medyczyny

  Prawo medyczne

Języki


 • Angielski

  Średnio zaawansowany

 • Niemiecki

  Średnio zaawansowany

Kursy


 • Prawo Medyczne w Praktyce

- brak wpisów

Opinie

0

Ocena ogólna

(0 opinii)

Dodaj swoją opinię

Jak prawidłowo napisać opinię, aby została opublikowana?

Pamiętaj, żeby Twoja opinia:

 • nie zawierała wrogich, niekulturalnych zwrotów,
 • dotyczyła jednego, konkretnego prawnika,
 • była szczegółowa i bogata w detale dotyczące przeprowadzonej sprawy,
 • nie odnosiła się do sfery prywatnej prawnika,
 • opisywała tylko Twoje doświadczenia, a nie przypadki innych osób.
0/600 znaków

* Opinia będzie publicznie widoczna w internecie po akceptacji przez moderatora.