2021.03.16 godz. 14:02 Racibórz, Śląskie

Jak mogę odzyskać swoje pieniadze

Wyjaśnienie sytuacji

07. 12 kupiłem i otrzymałem laptop od sprzedającego 23.12 zwróciłem go bo okazało się , sprzedający się zgodził, zaproponował oddanie pieniędzy bądź inne laptop w zamian na co się zgodziłem lecz sprzedający ciągle mnie zwodził tłumacząc się różnymi powodami, podjąłem decyzję o zwrocie pieniędzy i w dalszym ciągu mnie zwodzi a nawet okłamuje że pieniądze wysłał. Jest szansa żebym odzyskał swoje pieniądze?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Marek Wojciechowski

Leszno, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Mar 2021 13:09

Dzień dobry! W przedstawionej sprawy sugeruję najpierw skierować pisemne wezwanie do zapłaty kwoty, jaką Pan dochodzi i wysłać taką korespondencję listem poleconym. Jeśli nie przyniesie to rezultatu, proszę rozważyć skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego (pozew o zapłatę). W razie pytań lub wątpliwości zachęcam do kontaktu.