2023.06.04 godz. 11:32 Inowrocław, Kujawsko-pomorskie

Wniosek o odroczenie wyroku

Wyjaśnienie sytuacji

2 lata odwieszono mi zna wniosek kuratorki w chwili kiedy nie byłem obecny w kraju.pracuje ,a granicą

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Cze 2023 12:50

Pytanie, jakie były powody wniosku kuratora o odwieszenie wykonania wyroku i na jakim etapie jest sprawa. Oczywiście nadal możliwe jest złożenie wniosku o odroczenia wykonania (ewentualnie). Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl