2024.02.26 godz. 11:02 Gdynia, Pomorskie

Spadek

Wyjaśnienie sytuacji

20 wrzesnia zmarla moja mama. Pozostawila mieszkanie i dzialke letniskowa. Obiecywala mieszkanie mi . Jest to pietro domku jednorodzinego. Dol przepisala na brata wczesniej. gore udalo sie odkupic od poprzedniej wlascicielki \.Zostala zakupiona dla mnie ale akt notarialny jest na mame,. zamyslem mamy bylo bysmie z btatem wspolnie mieli caly dom a dzialke letniskowa na pol. Niestety nie zostawila testamentu. Pomimo namowy prosb uwazala ze na to ma czas. Wpoprzednim roku rozchorowala sie powaznie na tyle ze zmarla.jestem ja brat siostra gdyz druga siostra nie zyje . siostra patologia ni

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Lut 2024 11:53

A jakie jest konkretnie pytanie?
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (2 głosy)