2024.01.27 godz. 10:32 Kraków, Małopolskie

Odszkodowanie - czy mogę je uzyskać ?

Wyjaśnienie sytuacji

30 grudnia 2023 miał miejsce wypadek Wraz z chłopakiem jechaliśmy hulajnoga elektryczna (nasza głupota) i zostaliśmy potrąceni na przejściu bez świateł młoda kobieta nie zatrzymała się mimo dużej ilości pieszych na pasach (ponoć dopiero zdała prawo jazdy ). Czy mogę od niej uzyskać cokolwiek w ramach zadośćuczynienia?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Sty 2024 11:41

Tak, można tu brać pod uwagę tak odszkodowanie jak i zadośćuczynienie. Zapraszam do kontaktu w sprawie ib@iblegal.pl
Tak Nie

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Sty 2024 11:25

Jeśli postępowanie zostało zakończone i została uznana za winna spowodowania kolizji (ewentualnie wypadku), to jak najbardziej można żądać odszkodowania i zadośćuczynienia. Zapraszam do kontaktu w tej sprawie: slawomir.suski@adwokatura.pl