2023.05.11 godz. 14:02 Pisz, Warmińsko-mazurskie

Link4

Wyjaśnienie sytuacji

A czy ubezpieczyciel z infolinii link 4 może zawrzeć umowę autocasco nie mając zdjęć pojazdu? telefoniczna rozmowa w sprawie tylko wyliczenia składki OC AC ,ponieważ jeszcze miałem ważne OC i AC w innym towarzystwie do dnia 8 marca 2023 a tu nagle się dowiaduje że została zawarta umowa z link 4 podczas rozmowy w 7 lutego. Chciałem odstąpić od polisy ale minęła 30 dni i link mnie tak zbywa i strasznie mnie windykacją coś można z tym zrobić aby odstąpić od tej umowy z góry dziękuję Artur Sikora

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 12 Maj 2023 12:51

Dzień dobry, czy ma Pan aktualnie dwie polisy OC? Co do Ac jest taka możliwość podjęcia ubezpieczenia bez zdjęć pojazdu. Pozdrawiam Agnieszka Wolnicka-Uranin Tel. 607153023