2021.05.23 godz. 22:38 Częstochowa, Śląskie

Co mogę w tej sytuacji zrobić ?

Wyjaśnienie sytuacji

A więc tak kiedy byłem tak pijany że ledwo stałem i praktycznie z tego dnia mało pamiętam wiem że przespałem się z prawie 18 letnią koleżanką właściwie to można powiedzieć że mnie wykorzystała bo nic z tego nie pamiętam (jakby mi coś dodała do alkoholu dosłownie) i zaszła ona w ciąże , tylko problem że w tym czasie spała ona też z 2 innymi kolegami i nie wiadomo który z nas to ojciec dziecka , planuje ona zrobić testy na ojcostwo. Chciałbym wiedzieć czy mogę jakoś zaprzeczyć ojcostwo jeśli dziecko będzie moje ? Ja z nią w żadnym związku nigdy nie byłem. Proszę o pomoc

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Anna Babiak

Wrocław, Dolnośląskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Maj 2021 13:56

Dzień dobry, jeżeli okaże się Pan ojcem dziecka to nie ma możliwości zaprzeczenia. Nie musi być Pan z kobietą w związku, że być ojcem dziecka.