2022.03.09 godz. 11:05 Warszawa, Mazowieckie

Adwokat, który nie ma żadnej strony, zdjęć, usług a jest czynnym adwokatem

Wyjaśnienie sytuacji

Mam takie pytanie, gdyż mój tata z sąsiadem procesują się w sądzie, gdyż sąsiad wybudował garaż, który przekracza 35m2 i jest za blisko granicy działki. Dodatkowo, adwokat sąsiada dwa razy wysyłała do mojego taty dokument, gdzie podpisy róznią się na obu dokumentach. A pani adwokat nie ma żadnej strony, usług, zdjęcia. Na stronie GoldenLine, brak wypisanych doświadczeń zawodowych i szkół. Zero opinii. Jedynie co jest, to NIP, Regon, numer telefonu oraz adresy email, które są na gmail.com i gazeta.pl. I te dane są pod różnymi ulicami, a filii nie ma. Czy taki adwokat jest wiarygodny?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Alicja Gradowska

Czeladź, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Mar 2022 22:43

Krajowy Rejestr Adwokatów i Aplikantów Adwokackich pozwala na sprawdzenie czy dana osoba jest adwokatem. Każdy adwokat ujęty jest w systemie. Rejestr zawiera też informacje o dacie wpisu w aktualnej izbie na listę adwokatów, nr wpisu oraz informacje czy dana osoba jest adwokatem wykonującym zawód czy adwokatem niewykonującym zawodu. Link do rejestru: https://rejestradwokatow.pl/adwokat
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)