2021.06.02 godz. 09:31 Lublin, Lubelskie

akcja na rzecz środowiska LGBTQ+ w pracy

Wyjaśnienie sytuacji

Witam. Pracodawca ustawił tło pulpitu na ekranie komputera w barwach tęczy (prowadząc jakąś akcję na rzecz środowisk LGBTQ+). Kolory sa jak dla mnie zbyt jaskrawe i rażące, co znacząco wpływa na moją pracę i samopoczucie w pracy. Czy i jak mogę zmusić pracodawcę do zmiany tła na ekranie komutera?

Odpowiedzi prawników:

Magister prawa

Patrycja Murawska

Lublin, Lubelskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Cze 2021 18:17

Przeprowadzić rozmowę z osobą bezpośrednio podległą pracodawcy (pracownikiem sekretariatu), umawiając się kurtuazyjnie na rozmowę z pracodawcą pod kątem rozmowy co do zapewnianych warunków pracy i zarazem efektywności i produktywności by zniwelować obiektywnie zagrażające problemy związane z powierzonym mieniem.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)