2023.01.09 godz. 22:02 Warszawa, Mazowieckie

Akt darowizny gospodarstwa rolnego i zabudowań na 2 dzieci.

Wyjaśnienie sytuacji

Rodzice podzielili mnie i siostrę ziemia i domem po połowie. Siostra nie zajmowała się gospodarstwem. Rodzice dzierżawili od niej ziemię, gdy nie mogli pracować, dzierżawę przejęłam ja. Rodzice mieli z siostrą dogadać się i wszystko załatwić. Rodzice dawali jej pieniądze, pomagali jej finansowo, ja brałam za nią dopłatę. Teraz siostra stwierdziła, że nie wiedziała, że dzierzawilam od niej ziemię Chcę rekompensaty za lata kiedy ja dzierzawilam. Kiedy spytałam się matki czy rozmawiała z siostrą przyznała się że nie, bo myślała ,że pieniądze jej wystarczą, które jej dawali. Proszę o pomoc,

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 04 Lut 2023 16:39

Zapraszam do kontaktu w tej sprawie w wiadomości email: slawomir.suski@adwokatura.pl