2023.02.28 godz. 20:14 Gdańsk, Pomorskie

Alimenty na starszą córkę. Czy nadal przysługują?

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry. Partner jest po rozwodzie parę lat. Ma dwójkę dzieci. Syn 18 lat,córka 25 lat. Córka od paru lat mieszka z partnerem w Niemczech. Sytuacja finansowa córki jest ponad przeciętna,z czym absolutnie się nie kryje. Była żona partnera również ma bardzo dobrą sytuację finansową. Mieszka w domu rodziców wraz z ich wspólnym synem oraz swoim partnerem. Kilka razy w roku wyjeżdżają na zagraniczne wakacje, kupują samochody. My z partnerem mamy córkę 6lat ,oraz mieszka z nami mój syn z poprzedniego małżeństwa. Nasza sytuacja finansowa jest przeciętna. Nie stać nas na nowe samochody itp.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

Aleksandra Balik

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 01 Mar 2023 10:15

.

Zmodyfikowano dnia: 04 Mar 2023 11:51
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)