2021.09.08 godz. 10:47 Turek, Wielkopolskie

art.691 Kc a w szczególności jak rozumieć ... stale zamieszkiwał z najemcą do chwili jego śmierci ....?

Wyjaśnienie sytuacji

zatem czy czy osoba wstępująca w stosunek najmu po zmarłym, mieszkająca z nim od roku ( zameldowana na pobyt stały) jest stale zamieszkującą?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Arkadiusz Stelmach

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Wrz 2021 15:11

Określony lokal musi stanowić Pani/Pana centrum życiowe w okresie poprzedzającym śmierć dotychczasowego najemcy.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 0% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)