2020.04.27 godz. 21:30 Warszawa, Mazowieckie

Artykuł sponsorowany na stronie internetowej

Wyjaśnienie sytuacji

Dzień dobry, Prowadzę stronę internetową, na której publikujemy artykuły sponsorowane. Ostatnio jeden klient przesłał nam tekst, który wygląda jak reklama hazardu ale twierdzi, że jego publikacja jest dla nas bezpieczna, gdyż oni nie są operatorem hazardowym a tylko stroną stowarzyszoną. Chciałabym wiedzieć czy faktycznie publikacja takiego artykułu jest zgodna z prawem. Czy mogłabym podesłać artykuł, który przesłał klient? pozdrawiam, Agnieszka Bot

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Jacek Sroczyński

Łódź, Łódzkie

Odpowiedział(a) dnia: 28 Kwi 2020 09:20

Dzień dobry, Do oceny, czy faktycznie publikacja artykułu jest zgodna z prawem potrzebowalibyśmy zapoznać się z treścią tego artykułu. Zapytanie można podesłać na biuro@wec-law.pl z dopiskiem w tytule zapytanie z Casum. Zapraszam do kontaktu.