2023.11.09 godz. 13:07 Bytów, Pomorskie

Atak na uczestników na zawodach sportowych

Wyjaśnienie sytuacji

2 miesiące temu odbył się mecz "derbowy" My mała wioska wybraliśmy się w kilkadziesiąt osób. Z kibicami przeciwnej po prostu nie przepadamy za sobą. Przyjechaliśmy na miejsce w którym mieliśmy wyznaczony sektor. Na miejscu 5 policjantów i 2 osoby z ochrony. Weszliśmy na sektor. Po 10 minutach druzyna przeciwna z daleka spaliła flagę którą ukradła nam 6 lat temu. mineły następne około 10min, a kibice zaczeli biec w nasza strone i rzucac kamieniami. Wyszliśmy z sektora, bronić ludzi którzy byli u nas na sektorze(dodam że były tam dzieci po 12-13 lat, kobiety oraz osoby starsze)

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lis 2023 15:14

Czego dotyczy Pana/Pani problem w związku z tym wpisem? Proszę sprecyzować pytanie
Tak Nie

Adwokat

Sławomir Suski

Gdańsk, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 09 Lis 2023 14:17

A jakie jest pytanie?