2021.05.30 godz. 20:17 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Blokada alkoholowa dożywotni zakaz prowadzenia pojazdow

Wyjaśnienie sytuacji

Witam w październiku 2016 roku zostałem zatrzymany w Wielkiej Brytanii kiedy kierowałem pojazdem pod wpływem alkoholu. Dostałem grzywnę i 18 miesięcy zakazu. W listopadzie 2017 roku miałem wypadek kiedy kierowałem pod wpływem alkoholu i otrzymałem dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow. Minęło już ponad 3.5’roku, czy jest jakaś szansa na odzyskanie prawka albo chociaż blokadę alkoholowa ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Sławomir Bystrzejewski

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 21 Cze 2021 19:05

Jak najbardziej, ale w Pana sytuacji co do zasady, niestety po upływie 10 lat. Pozdrawiam