2023.05.01 godz. 16:52 Biłgoraj, Lubelskie

Bójka na studniówce, pobiłem się z Panem "1" sprawa trafiła na policję która była na miejscu zdarzenia, czy mam szanse udowodnić ze nic mu nie było?

Wyjaśnienie sytuacji

Miałem połamany nos, sprawa ruszyła z urzędu. Gdy pan "1" złożył zeznania stwierdził że on tez ma połamany nos mimo że nic nie było o tym wiadomo, chodzimy do jednej szkoły a nikt nic nie wiedział. mam świadka który widział go jak półtorej godziny po naszej bojce widział go gdy bawił się jeszcze jak gdyby nigdy nic, według niego miał "złamanie kości nosa z niewielkim przemieszczeniem odłamków oraz złamania wyrostka czołowego lewej kości szczękowej" a 3 tygodnie po sytuacji grał mecz w klubie piłki nożnej co zeznał prezes klubu. Jego znajomy zeznał ze nic nie wiedział o jego obrażeniach.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Maj 2023 12:10

Szanowny Panie, oczywiście, że ma Pan szansę, przy czym sugeruję zaangażowanie mecenasa, który powinien pomóc w obronie Pana praw.