2023.08.25 godz. 23:47 Piątkowo, Kujawsko-pomorskie

Brak wypłaty za wykonaną umowę zlecenie

Wyjaśnienie sytuacji

Dobry wieczór, mam problem z zaległym wynagrodzeniem. Miałem podpisaną umowę zlecenie na działania marketingowe dla firmy elektronicznej. Umowa była podpisana z agencją, która za ten marketing odpowiadała(umowa od 31.12.2022 do 30.12.2023). Do marca wszystko było ok, rozliczenie godzin i premii od sprzedaży otrzymywałem na maila. Zazwyczaj po ok. 2 tygodniach otrzymywałem wypłatę na konto. Od kwietnia nie otrzymałem wypłaty na konto(mimo otrzymywania rozliczeń na maila), a z początkiem lipca dostałem maila że owa agencja kończy współpracę. W załaczniku przykladowe rozliczenie(za kwiecień).

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Agnieszka Wolnicka-Uranin

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 30 Sie 2023 10:58

dzień dobry zapraszam do kontaktu z Kancelarią. Proszę o podesłanie tych rozliczeń i umowy na e-mail agnieszka@kancelaria-uranin.pl