2022.06.23 godz. 13:42 Wilkowice, Śląskie

Brak zapłaty za fakturę prądową od byłego wynajmującego,unika kontaktu i telefonu,

Wyjaśnienie sytuacji

Po opuszczeniu wynajmującego domu,wyszła niedopłata za zużycie prądu.W jaki sposób można wyegzekwować należność za fakturę prądową, Nie znam obecnego adresu,byłego najemcy,nie odbiera telefonu,Zaznaczam iż wie o zaległości i specjalnie unika odpowiedzialności.

Odpowiedzi prawników:

Prawnik

PIOTR KĘPIŃSKI

Katowice, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 29 Cze 2022 11:40

Witam zapraszam do bezpłatnej konsultacji telefonicznej pod numerem telefonu 507-437-019 specjalizujemy sie w tych sprawach chętnie pomożemy.