2023.08.03 godz. 16:27 Warszawa, Mazowieckie

Bralem rok temu duzo chwilowek, wszystko splacane było terminowo, pol roku temu dostałem awizo, ktorego nie odebralem, czy mam czym sie martwic?

Wyjaśnienie sytuacji

Bralem rok temu duzo chwilowek, glownie "pierwsza darmowa pozyczka", wszystkie z serwisow podawanych w znanych rankingach chwilowek. Wszystkie splacilem terminowo, ale nie czytalem dokladnie regulaminów przy rejestracji. Okolo pol roku temu dostalem w skrzynce awizo, z moim nazwiskiem, adresem i adresem poczty do odbioru "przesylki pocztowej", bez zadnych innych informacji typu nr awizo itp. Skrzynka zostala oprozniona niedawno wiec dowiedzialem się o tym chwilę temu. Czy to powod do zmartwien? Jak mogę sprawdzic czy toczy się wobec mnie jakies postepowanie?

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Katarzyna Papiorek

Tarnowskie Góry, Śląskie

Odpowiedział(a) dnia: 03 Sie 2023 20:59

Może Pan spróbować dowiedzieć się w Sądzie właściwym dla Pana miejscowo, czy toczy się przeciwko Panu jakieś postępowanie. Można również wystąpić do firm, które udzieliły Panu pożyczki o informację spłaceniu kredytu.