2021.06.23 godz. 10:33 Tychy, Śląskie

Co moze zrobić rodzina.

Wyjaśnienie sytuacji

Brat psychicznie chory, 5 prób podjętego leczenia, za każdym razem wychodzi na własne żądanie. Kilka odsiadek (nie wiemy za co) Mieszkał z rodzicami do momentu Aresztowania ( zameldowany , jest próbą wymeldowania go). Arsztowany był za zniszczenia na osiedlu, wygrażał się ludzią ( że zabije itd) winy mu nie udowodniono. Rodzice boją się go ponieważ ( zastrasza ich , pobił tatę odgrażał się że wysadzi blok, został przyłapany przez tatę na odkręcaniu butli, odgrażał się nożem im nożem.Przed aresztowaniem zniszczył mieszkanie. Wszyscy napierają na rodzinie żeby go ubezwłasnowolnić -->

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 26 Cze 2021 19:51

Szansa jest postępowanie karne, uznanie że był niepoczytalny i środek zapobiegawczy. Warto skonsultować cała sprawę z prawnikiem.