2020.06.02 godz. 12:25 Nowy Sącz, Małopolskie

Kiedy zobaczę brata

Wyjaśnienie sytuacji

Brat został zatrzymany 3 dni temu. Wiózł w samochodzie 3 sprawców, który pobili chłopaka i ukradli mu portfel. Policja nie chce udzielić nam żadnych informacji. Nie wiemy co dalej robić, dlaczego niewinna osoba musi odpowiadać za czyn tak jak Ci, którzy go popełnili rzeczywiście?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marzena Klimczak

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 02 Cze 2020 20:33

radziłabym jak najszybciej znaleźć adwokata lub radcę prawnego, który zajmuje się sprawami karnymi