2021.09.21 godz. 23:44 Kraków, Małopolskie

Alimenty

Wyjaśnienie sytuacji

Była żona mojego brata napisała pozew o podwyższenie alimentów z 600 zł na 1000 zł mój brat odpowiedział na pozew, że może płacić 800zł z czego dostał odpowiedz że ona chce 900zł i " sąd rej w ...o podwyższenie alimentów przesyła odpis pisma z dnia... celem zajęcia stanowiska w terminie l tygodnia-celem skierowania sprawy na posiedzenie niejawne. Nie wiem czy mamy coś odpisać na to.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Łukasz Raś

Gorlice, Małopolskie

Odpowiedział(a) dnia: 22 Wrz 2021 11:25

Należy zgłosić żądanie przeprowadzenia rozprawy. Generalnie zawsze warto ustosunkowywać się do pism składanych przez drugą stronę postępowania.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)