2022.06.06 godz. 07:38 Szczecin, Zachodniopomorskie

zatarcie skazania

Wyjaśnienie sytuacji

Byłam skazana dwoma wyrokami na karę ograniczenia wolności, w dwóch różnych sądach , każdy w innej miejscowości. Pierwszy karę ograniczenia wolności ( 30 godzin prac społecznych) wykonałam 06.08.2017 (sąd szczecin) roku, drugą karę ograniczenia wolności oraz naprawienia szkody ( też 30 godzin prac społecznych) wykonałam 07.06.2018 r. (sąd łódź) Czy do dnia dzisiejszego powinno wystąpić automatyczne zatarcie skazania, czy jednak powinnam złożyć wniosek o zatarcie skazania. Mieszkając w Szczecinie, do którego sądu powinnam złożyć taki wniosek.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Marta Rozwadowska-Kucka

Starogard Gdański, Pomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 06 Cze 2022 20:57

Proszę napisać do krajowego rejestru karnego. Często dane są aktualizowane z opóźnieniem.