2023.05.26 godz. 17:06 Barlinek, Zachodniopomorskie

Odzyskanie pieniędzy

Wyjaśnienie sytuacji

Byłam w związku przez 10 lat. Wspólnie z partnerem mieliśmy wspólne zobowiązania(kredyty) dwa lata temu chwilę przed rozstaniem wzięłam kredyt konsolidacyjny na pokrycie wszystkich długów. Umowę mam tylko na siebie. Ale wtedy jeszcze mieliśmy wspólne konto. W zasadzie dostałam ten kredyt dlatego że tam wpływała również jego wypłata.. ona miał drugie konto na którym miał kredyt i który również splacilam . Przelałam mu środki na to konto. ( To jedyny dowód jaki mam w tej sprawie). Ratę kredytu płaciliśmy wspólnie, potem opłacała się sama z wynajmu mieszkania. On teraz zaciągnął kolejne kredyty i przestał się dokładać . Czy mogę odzyskać od niego pieniądze ? Chociażby te które mu przelałam na konto ?

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Bartosz Butkiewicz

Szczecin, Zachodniopomorskie

Odpowiedział(a) dnia: 27 Maj 2023 11:50

Szanowna Pani, sprawa wymaga zapoznania się z aktami sprawy i ich analizy. Sugeruje bezpośredni kontakt z lokalnym mecenasem, który po zapoznaniu się z dokumentami i uzyskaniu odpowiedzi na obecnie nasuwające się pytania powinien zaproponować rozwiązanie zaistniałego problemu. Pozdrawiam Adwokat Bartosz Butkiewicz (szczecin-kancelaria.pl)