2023.10.24 godz. 17:48 Legionowo, Mazowieckie

Zniesławienie

Wyjaśnienie sytuacji

Były partner ojciec dziecka które noszę pod sercem. Po rozmowie o sprawach finansowych i niesłusznym oskarżeniu pobicia przez ojca mojego najmłodszego dziecka gdyż to były partner zachował się agresywnie i sięgnąć chciał po nóż dostał w obronie własnej od ojca mojego najmłodszego dziecka. Po tym szkaluje moja rodzinę i znajomych pisząc nie prawdziwe informacje na mój temat skłócił moją rodzinę . Os siostry mam dowody rodzice nie udostępnią mi dowodu bo nie chcą się odezwać policja bez tego nie chce przyjąć zgłoszenia

Odpowiedzi prawników:

Radca prawny

Ilona Bałdyga

Warszawa, Mazowieckie

Odpowiedział(a) dnia: 24 Paź 2023 18:08

A w jaka dokładnie jest Pani wątpliwość/ pytanie prawne? Co do policji - jeśli Pani wnosi zgłoszenie to policja zgłoszenie jest zobowiązana przyjąć zgłoszenie, zaś jeśli policjant na komisariacie odmawia przyjęcia to należy zgłosić zawiadomienie pisemnie (listem). Jeśli potrzebuje Pani w tym zakresie wsparcia to zapraszam do kontaktu z kancelarią - dane kontaktowe w profilu.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (4 głosy)