2020.11.13 godz. 22:19 Łódź-Polesie, Łódzkie

Ustalenie kontaktow z dzieckiem

Wyjaśnienie sytuacji

Byly partner zlozyl pozew o ustalenie widzen z dzieckiem i na sprawie bedzie ze swoim adwokatem.Czy ja tez powinnam miec prawnika czy moge pojsc sama? Dodam że ojciec nie widział syna od 5 miesięcy i wogole nie pyta o niego i na dodatek nie placi zasadzonych alimentow.

Odpowiedzi prawników:

Adwokat

Artur Ślemp

Rzeszów, Podkarpackie

Odpowiedział(a) dnia: 13 Lis 2020 23:00

Może Pani iść sama - aczkolwiek jeśli nie ma Pani większej wiedzy prawnej w zakresie przepisów postępowania cywilnego, to raczej odradzam. Partner będzie miał w takim wypadku znaczącą przewagę i może przez to rozstrzygnąć sprawę na swoją korzyść.
Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? 100% uznało tę odpowiedź za pomocną (1 głos)